מסגרות מוארות למיתוג וחשיפה

מסגרות מוארות כחלק בלתי נפרד ממיתוג ושיווק בשנים האחרונות את במת התאורה כובשת תאורת הלדים שמהווה אלטרנטיבה יעילה וידידותית מאי פעם, גם לסביבה וגם למשתמש. לאורך כל היסטוריית התאורה שלטו בזירה נורות הליבון הרגישות והלא כל כך יעילות, אבל זה היה הפתרון היחיד בנמצא. כיום, הן מבחינת הצריכה הפרטית והן בתעשייה השימוש המועדף הוא בתאורה לדים שהיעילות שלה אופטימלית, היא בעלת תוחלת חיים ארוכה באופן ניכר והיא הרבה יותר ידידותית לסביבה.

מסגרות לד מוארות לפי מידה

אי אם מערכות שילוט מתמחה בייצור מסגרות לד מוארות כולל הדפסת שקפים באיכות גבוהה, אנו מייצרים את מסגרות הלד לכן ניתן להזמין את המסגרות במידות מותאמות אישית לפי בחירה.

מסגרות מוארות לפרסום וחשיפה

שימוש במסגרות מוארות ניתן לראות במקומות רבים, רשתות אופנה, חנויות ספורט, רשתות מזון, ומקומות נוספים המבקשים לחשוף את המותג או המוצר בדרך יעילה ללקוחות המבקרים בחנות בסניף או ברשת, מסגרת מוארת מאפשרת הצגת תמונה באיכות גבוהה תוך כדי הבלטת התמונה בתאורת לד אחורית.

 

 

 

אפשרויות נוספות למסגרות מוארות

סטנד מואר דו צדדי הכולל מסגרת להחלפת השקף, סטנד מסיבי כולל תחתית יציבה המאפשר הצגת 2 שקפים בו זמנית מיועד לשימוש בתוך חנויות, קניונים ומעברים לשימוש דו כיווני, מתאים לחנויות תכשיטים, רשתות ביגוד, חנויות ספורט, רשתות מזון ועסקים רבים נוספים, החלפת השקף נעשית בצורה קלה ומאפשרת שינוי הפרסום או המותג בקלות.

יצירת קשר לקבלת הצעת מחיר

4 + 2 =

טלפון לשירות לקוחת: 077-7661611

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת אי אם מערכות שילוט

מוזמנים לבקר

לקוחות יקרים צרו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי ללא התחייבות, שירות כלל ארצי.

כתובת: האורגים 7 א.ת חולון

שעות הפעילות שלנו א’-ה’ 08:30- 19:00

מענה לפניות באמצעות האתר – עד 24 שעות

Call Now Button דילוג לתוכן