שילוט פנים

שילט פנים לא פחות חשובים משלטי הכניסה למרחב חשובים שלטי פנים בתוך המרחב עצמו, במיוחד כאשר מדובר על בתי עסק מסוגים שונים. שילוט פנים משמש שני תפקידים מרכזיים כשאחד לא פחות חשוב מהשני. לצד התפקיד הפונקציונאלי שלו, השלט מהווה חלק ממכלול עיצוב המרחב והאפשרות לעצב ולמתג את השלט.

תכנון ועיצוב שילוט פנים

בין אם מדובר על הנחייה ליציאות חירום וחדרי נוחיות לדוגמא או לחלופין מיפוי החלל על ידי תיוג החדרים השונים, לשילוט פנים יש תפקיד עיצובי לא מבוטל. ובזכות הפוטנציאל שגלום בהם, היום כמעט בכל בית עסק, ארגון או חברה ניתן לראות כי שילוט פנים מתוכנן ומעוצב כהלכה.

הערך המוסף של שילוט פנים

המשרדים והארגונים הגדולים הבינו זאת, וגם בתי הממכר והעסקים הפרטיים עד הקטנים ביותר משתמשים בהזדמנות המיתוגים ששלטי פנים מאפשרים.

הדרישה התקנית היא להציב שלטי חירום במרחבים בהם יש אנשים, כאשר לצידה, הנכון הוא למפות את המרחב והחדרים השונים בו.

שלטי פנים מהווים חלק מהעיצוב הכולל של המרחב וככאלה נוצרת הזדמנות למנף בעזרתם את המראה כולו. החלטה על סוג השלט תלויה בכמה גורמים אלה כוללים את המיקום של השלטים, הגודל שמיועד להם, ומפאת התפקיד המתוגי שלהם גם את מהות החברה והשפה שלה, במידה והיא ממותגת. זאת על מנת לאפשר זרימה ושיח בין עיצוב השלטים לבין העיצוב הכללי.

השליטה על תכנון השלט היא מרבית לרבות הגודל, המסגרת, חומר הגלם, הטיפוגרפיה וטכנולוגית התאורה של האותיות במידה ורוצים אותיות מוארות, לרבות עיצוב רקע השלט.

צעד קטן לשינוי גדול

בכל בית עסק מדובר על צורך הכרחי, לכן אין כלל מקום לדבר על שלטי פנים כן או לא. השאלה האמתית היא איזה שלט יבחר וכיצד הוא יעוצב.

התכנון עלול להיות תהליך לא פשוט, במיוחד לאור האפשרויות הרבות, ולכן חשוב שתהיה חברת שילוט שתעניק גם ייעוץ וליווי מקצועי. אצלנו תוכלו ליהנות משירות משלים של מיטב אנשי המקצוע שיסיעו, ויחד אתכם יתכננו ויוציאו לפועל את השלטים המדויקים שיהוו את התוספת הנדרשת להשלמת מראה מרחב העבודה שלכם.

זכרו שגם שילוט שנמצא בלובי הבניין או בכל מקום אחר שמורה את הדרך אל חלל העבודה מהווה את הפנים של החברה וחלק מהמיתוג שלה.

יצירת קשר לקבלת הצעת מחיר

12 + 9 =

טלפון לשירות לקוחת: 077-7661611

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת אי אם מערכות שילוט

מוזמנים לבקר

לקוחות יקרים צרו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי ללא התחייבות, שירות כלל ארצי.

כתובת: האורגים 7 א.ת חולון

שעות הפעילות שלנו א’-ה’ 08:30- 19:00

מענה לפניות באמצעות האתר – עד 24 שעות

Call Now Button דילוג לתוכן