שלטי הכוונה חוץ ופנים

שלטי הכוונה הם שלטים חשובים מאוד המסייעים למציאת המקום המבוקש הם חוסכים זמן רב למחפש. שלטי הכוונה ממלאים תפקיד חשוב במיוחד במרחבים ציבוריים וחללים שבהם יש תנועה של אנשים, גם אם לא נגישה לכלל הציבור. מדובר על אלמנט הכרחי ומחייב.

נוכחותם בשטח היא עובדה
מאחר ונוכחותם היא עובדה בשטח, הם מהווים הזדמנות נהדרת לתרום לעיצוב המרחב ולמיתוג שלו, ואנשים רבים מנצלים את ההזדמנות להתקין שלטים מעוצבים שתורמים לנראות והאווירה בחלל.

היכן ניתן לראות שלטי הכוונה?

שלטי הכוונה מותקנים במקומות רבים שלטים בחניונים המסמנים כניסה, יציאה, קומות, אזורי חנייה, שלטים בפארקים המכוונים לשירותים ציבוריים, מגרש משחקים, שילוט בבתי חולים המכוונים למחלקות השונות, שילוט במשרדי ממשלה, שילוט בצמתים להכוונה לאולמות אירועים, שילוט באזורי מסחר גדולים כמו אזורי הייטק המכוונים לחברות השונות ומקומות רבים נוספים.

אפשרויות השילוט השונות

שלטים אלו מיוצרים ממגוון רחב של חומרים המותאמים לאופי השלט ולמקום בו הוא מוצב, אלומיניום, עץ, פרס-פקס, מתכת וחומרים רבים נוספים הנבחרים בקפידה על ידי מעצב או אדריכל הפרויקט בתיאום עם הלקוח ותוך כדי התאמה לתקציב הפרויקט.

שילוט הכוונה התאמה אישית

ישנה אפשרות לעיצוב והתאמה אישית של שילוט הכוונה כך שניתן יהיה לתכנן אותם מאפס, תוך אפשרות בחירה  מקסימלית, בכל היבט ואספקט של השלט, אנו מתמחים בייצור שלטי הכוונה ובעלי נסיון עשיר בעיצוב תכנון וייצור שילוט לכל מטרה.

יצירת קשר לקבלת הצעת מחיר

14 + 14 =

טלפון לשירות לקוחת: 077-7661611

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת אי אם מערכות שילוט

מוזמנים לבקר

לקוחות יקרים צרו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי ללא התחייבות, שירות כלל ארצי.

כתובת: האורגים 7 א.ת חולון

שעות הפעילות שלנו א’-ה’ 08:30- 19:00

מענה לפניות באמצעות האתר – עד 24 שעות

Call Now Button דילוג לתוכן